ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4881241
nr 488 1241
Nyrokoko, Förgylld, höjd: 45
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 16:26:55
100 kr
200 kr
1.000 kr
800 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.